GregSB: Ezt én is tudtam, de azért a bázison lehetne kocsma! A baj csak az, hogy egy nagy csatához ember is kell! Habár nem kételkedek abban, hogy lenne érdeklődő a játék iránt szép számmal, de a kezdetekben bizti nem lesznek sokan. Ez is ilyen Mo.-ra kihegyezett dolog: ameddigre eljut hozzánk, addigra már jól "be lesz járatva".
Mellesleg 3 rongy, az 3 rongy és tök mindegy kikerül most kormányra, 1 év múlva már csak 2 ropi lesz az a pénz.
Talán az EU csatlakozás után 1-2 évvel jön el a nagytöbbség számára a "jólét kora" (vagy hogy is szólt az a régi Matáv reklám, amiben vadállatok ásítoztak
.