28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Destroyer Command (Előzetes)



Írd ide hozzászólásod:

Lacko
Lacko [11561]
Jó a logód! A mikrohullámun játszod?
Aruns
Aruns [7073]
Ehhh, Lacko, a rombolókat nem a tengeralattjárók miatt "találták ki".
Egyébként itt a gamespot értékelése a progiról:
http://gamespot.com/gamespot/filters/products/0,11114,340185,00.html
Hmmm... Sőt, az olvasók is irtóra lehúzták...:/

Vissza

Fórumszabályzat