Elakadtam az első pályán amikor dobozokat kellett húzni gombokra és utána kinyílott az ajtó...
Bemegyek és fut lara és szétszabdalja valami csabda...
Itt mitkell csinálni?
Ui: kösz!
Attila nem megy a géphez a gép se megy Attilához!
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Attila nem megy a géphez a gép se megy Attilához!