helo
azok közül akiknek megvan a korábbi részek küzöl bármelyik és vállalkozna rá hogy lemásolja és postázza nekem (nagyon megköszönném) ha akad ilyen emberke írjon már nekem egy e-mailt a ra köszönöm
gercsy
Nos igen. Annál a résznél én is mondtam néhány csúnya szót és emlegettem a pályatervező családtagjait de végül meglett. Azon a folyosón aminek a végén embléma kell az ajtóhoz ott a folyosó bal oldalán van egy félkör alakú lyuk csak nem lehet látni. Onnan lehet észrevenni, hogy ott nem sík a fal hanem egy kiugrás van belőle amit szintén körberácsoztak. Ott leugrasz és... onnan már egyértelmű.
hali
lenne egy kérdésem segitsetek légyszi
defiance: Kain(9.fejezet)
a föld templomában vagyok és van egy nem működő portál meg egy nem nyitható ajtó a folyosó végen...kell az ajtóhoz is embléma meg egy gömb ami energiát ad a kapuhoz...
ezeket hol találom?
légyszi segítsetek köszi
kül ha valakinek eddig kell help az irjon segitek