bár már végigvittem a játékot de sok olyan képet láttam amit én nem tapasztaltam pl a Vorador dimension pályán ahol RAZIEL-lel voltam ott láttam olyan képeket hogy KAIN öli Mobious csatlósait
kérdem én járt ott valaki KAIN-nel?
gercsy
Fórum » Beszélgetés a játékokról
gercsy