csak akkor tudsz vérfarkast "csinálni" a simedből,ha találkozik egy farkas kutyával aminek világít a szeme.Csak este jelenik meg a farkas és akkor kikell vele alakítani egy nagyon szoros barátságot(olyan napi 70,aktuális 70%-ot)és akkor megfog harapni.Nem nagy kunszt,mert miután megharapott éjszaka farkas lesz a simed(szőrös lesz a teste meg görbe háttal fog bicegni.és nagyon kajás lesz) nappal vsiszont sima sim lesz..semmi ször,semmi bicegés.

"Vigyázz mit mondasz,mert a szádon nincs backspace billentyű!"