28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

JÁTÉK TOP 3



Írd ide hozzászólásod:

powerhouse
powerhouse [13850]
Hangulat a lényeg, nem a grafika. Legjobb példa SC (StarCraft), még ma is százezrek nyomják battle.neten.

If I look back I am lost

Mattmaster
Mattmaster [9513]
Látom itt is mindenki a hightech hdres sm3as buziságokra gerjed, amiknek kb annyi a lényege hogy mész lőssz, közbe meg élvezkedsz a grafikán. Csak hogy szóljak, ezek a játékok semmilyen nyomot nemfognak hagyni, fél év és le lesz szarva az egész, most mindenkinek a kedvenc mert ez a fajin.

Vissza

Fórumszabályzat