28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

JÁTÉK TOP 3



Írd ide hozzászólásod:

Mattmaster
Mattmaster [9513]
Ki nézte le? Egyáltalán nem nézek le semmit emiatt, csak nemértem mért van oda mindenki ezekért. Én nemlátok bennük értéket. Mindegy, ez csak az én véleményem, de megindokolhatnák ők is mi is ebbe a szép és jó.
Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Csúnya dolog ilyesmikért lenézni másokat szerintem...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Mattmaster
Mattmaster [9513]
Persze... Elmondanám, ti tartoztok azokhoz akik beleszülettek ebbe a csilivili fosjátékiparba, és azthiszitek ez a csúcs. Lehet én is beleszülettem, mert még fiatal vagyok, de ha bepótolnátok amit most nem, rájönnétek ez nem áttörés, sőt, egy rakás szar. Ennyit rólatok.
Qwen
Qwen [1964]
Szerinted 13 évesen honnan tudná mi a jó!
Sammy
Sammy [244]
A Vegasról még fogsz te még hallani...

Miami forever

Mattmaster
Mattmaster [9513]
Látom itt is mindenki a hightech hdres sm3as buziságokra gerjed, amiknek kb annyi a lényege hogy mész lőssz, közbe meg élvezkedsz a grafikán. Csak hogy szóljak, ezek a játékok semmilyen nyomot nemfognak hagyni, fél év és le lesz szarva az egész, most mindenkinek a kedvenc mert ez a fajin.

Vissza

Fórumszabályzat