Fórum » Beszélgetés a játékokról
JÁTÉK TOP 3
Valóban? Az egy dolog ha a Lockdownhoz viszonyítassz, lehet ahhoz képest még jó, de magában nem egy áttörés, sőt, semmiképp nem hagy semmi nyomot a játékiparban, azon kívül hogy megismerkedhetünk a csodálatus U3 engievel... Fél év és már egész mások lesznek az isteni játékaitok helyén, ennyi, ez meg süllyed a francba.
Figyu: most jól figyelj: fogsz te még hallani a Vegas-ról, még mindig azt mondom...
Indok a Vegasról pl.:
1.egyértelmű, h elfogadható legyen a graf. (Mondjuk ez a SM3 elég hülyeség, elég lett volna a far cry-os motor mindenütt, én azt is elfogadtam volna): most neked vagy szar géped van és ezért mondasz ilyeneket az ilyen tipusú gémekre, vagy hülye vagy. Ez egy elég jó indok.
2.jó története van, sőt felülüberel az összes sorozatoktól. Látszik, h gőzöd sincs, h milyen lett a Vegas a Lockdownhoz (bár nekem az is tetszik) képest.
3.ekkora hangulat még nem volt, ami folyik a Vegasban...
Azt ajánlom, mielőtt letámadsz játékokat, és minket, ismerd ki jól azt, aztán pofázz, nyúzd le róla a bőrt ha úgy tetszik, nem pedig így ismeretlenül
Na, szeva
Indok a Vegasról pl.:
1.egyértelmű, h elfogadható legyen a graf. (Mondjuk ez a SM3 elég hülyeség, elég lett volna a far cry-os motor mindenütt, én azt is elfogadtam volna): most neked vagy szar géped van és ezért mondasz ilyeneket az ilyen tipusú gémekre, vagy hülye vagy. Ez egy elég jó indok.
2.jó története van, sőt felülüberel az összes sorozatoktól. Látszik, h gőzöd sincs, h milyen lett a Vegas a Lockdownhoz (bár nekem az is tetszik) képest.
3.ekkora hangulat még nem volt, ami folyik a Vegasban...
Azt ajánlom, mielőtt letámadsz játékokat, és minket, ismerd ki jól azt, aztán pofázz, nyúzd le róla a bőrt ha úgy tetszik, nem pedig így ismeretlenül
Na, szeva
Miami forever
Csupán érdeklődtem hogy mi is ebbe a raj. A gond az, hogy ti indokot nem adtok, csak engem szaroztok le azzal hogy én húzlak fel titeket.
Az igaz,hogy egy jó sztori nélköl a játék nem sokat ér.
De neked mi a fasz közöd van hozzá,hogy más mire izgul.Ha neki a jó grafika meg az fps-ek jönnek be... és? Zavar?
Ezért nem kéne másokat leugatni.
De neked mi a fasz közöd van hozzá,hogy más mire izgul.Ha neki a jó grafika meg az fps-ek jönnek be... és? Zavar?
Ezért nem kéne másokat leugatni.
Persze... Elmondanám, ti tartoztok azokhoz akik beleszülettek ebbe a csilivili fosjátékiparba, és azthiszitek ez a csúcs. Lehet én is beleszülettem, mert még fiatal vagyok, de ha bepótolnátok amit most nem, rájönnétek ez nem áttörés, sőt, egy rakás szar. Ennyit rólatok.
Szerinted 13 évesen honnan tudná mi a jó!
A Vegasról még fogsz te még hallani...
Miami forever
Látom itt is mindenki a hightech hdres sm3as buziságokra gerjed, amiknek kb annyi a lényege hogy mész lőssz, közbe meg élvezkedsz a grafikán. Csak hogy szóljak, ezek a játékok semmilyen nyomot nemfognak hagyni, fél év és le lesz szarva az egész, most mindenkinek a kedvenc mert ez a fajin.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
