28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

petey
petey [1]
cő én is ugyanigy vok vazze rohadt szar a kurva anyát

pppooopop

U.R.H.
U.R.H. [4178]
Kurva jó. Eljutottam a 4. pályáig, aztán kiléptem. Később lépek vissza hogy folytassam elindul a játék, de nincs hang. Utána nézem a hangbeálításokat, minden maxon. Kilépek a játékból és nincsenek mentéseim a 2. pályáig vissszamenőleg. Kurvaanyát.

Vissza

Fórumszabályzat