28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Thief III - Deadly Shadows



Írd ide hozzászólásod:

tünci
tünci [11]
Bocs hogy megint zavarlak benneteket.
De elakadtam. A 7-dik napon tartok ahol a remetevölgyben meg kéne találnom DREPT kalapácsost hogy dumálni tudjak vel de nem találom az ablakát. A kocsmát megtaláltam. Valaki tudna nekem segíteni????????????? Lehethogy ez a játék nem lányoknak való mindig elakadok.
*KGy*
*KGy* [203]
Az átjárók azért pirosak és nem működnek, mert Orland lezárta őket, hogy a végrehajtók könnyebben elkapjanak. A könyvtárba ezalatt csak úgy juthatsz be, hogy felmászol a falon, és bemész a jel fölötti bejáraton (eddigre már biztosan megvetted a mászókesztyűket).

Thief 3 magyarítás: http://kgysoft.try.hu/thief3hu

tünci
tünci [11]
Sziasztok valaki tudna nekem segíteni???
Azon a mapon vagyok ahol az örzők könyvtárába kéne bejutnom a Kőpiaci piactérnél,de sehol nem találok átjárót.
És a piros színű átjárókat mivel lehet kinyitni??????????????
előre is kösz, egy kétségbe esett lány.......
tünci
tünci [11]
szia olvasd el a 01 17-ei tüncis leírást. És a többit is,amit ő írt.
Hátha neked is bejön.
noir66
noir66 [2]
Sziasztok!!!

Tudna nekem valaki segíteni? Eddig könnyedén vettem az akadályokat, de Moira küldetésénél egyszerűen nem jutok túl, mert a dolgozószobájában lévő rejtett kapcsolót az asztal alatt nem találom. Egyszerűen nincs ott semmi nekem. Kb 30 percet elvacakoltam eddig ott, többször is átolvastam végigjátszásokat, de mindenhol csak ugyan azt írják én meg nem találok semmi gombot. (Ha jól tudom a dolgozószoba a főbejárattól jobbra van az első szinten a Délkeleti irányba, és egy kétszárnyú ajtó választja el a könyvtártól).

plz help mert kezdek bekattanni ;Đ

Vissza

Fórumszabályzat