Meg persze olyanokról is lehet hallani, hogy valaki azért éli túl a balesetet, mert kirepül az autóból.
Egyébként én mindig bekötöm, csak nem szeretem, ha megmondják, hogy mit kell csinálnom.
Fej védeleme? Bukósisakot az autósoknak is? Már vannak oldallégzsákok is (némely autókban, idővel mindegyikben lesz) vagy az nem ér sokat?
Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W

), nem evezünk át egy másik témára?