Mellesleg, ha nem szeretedm, ha megmondják, mit csinálj, akkor az autózás nem egy neked való tevékenység.
Mondanám, menj ki egy versenypályára, de ott is nagyon sok szabály van.
A biztonsági övvel meg még az van, hogy ha mondjuk adnának annyi engedményt, hogy ha egyedül utazol, akkor ne kelljen, akkor egyből előhúznánkak még 8-10 okot, hogy mikor ne kelljen még.
Vagy csak tolass! Akkor sem kell bekötni!
Hála az Égnek, az autózással kapcsolatos szabályokról a döntéseket még szakemberek hozzák, így a nagyrészével én teljesen egyet értek.
Nagyobbik baj a sanyargatás, ami viszont lassan ellehetetleníti az autózást. De azt nem ugyanazok az emberek találják ki. Ezért is fogok nyáron visszaülni a robogómra.

Örültem. :)

), nem evezünk át egy másik témára?