Csak elég csúnya látvány lenne, hogy a rohadó padlólemezen át berántja a kardántengely az embert és péppé darálja.
Amúgy az egyetlen gond ezzel az elképzeléssel, hogy a Volán társaságokból nem nézném ki, hogy lenne pénzük 70-80 ülést felszerelni bármilyen övvel. Szerintem kb. annyi tehető meg, mint a vidámparkban a kevésbé veszélyes járműveken. Lánc előre, kerestbe, azt' jónapot!

Örültem. :)
