A demokrácia egy helyen található meg az egész Világon: A szótárban.
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Vezetésbiztonsági tanácsok
Jobban belegondolva ez a lendület megmaradáshoz tartozik sztm, ott pedig a sebesség nem négyzetes (I=mv), ezt a lepattananást sztm gondold újra.
Ez igazából nem állja meg a helyét. A foci pályán én futok, 120 kilósan, mondjuk 4m/s-sel, a szembe jövő 80 kilós gyerek mondjuk 6m/s-kel, a képlet azt adja ki hogy letarolna, közben lepattan rólam, mint a egy pihe
Szóval vigyázni kell az elméleti fizikával.
Szóval vigyázni kell az elméleti fizikával.Eric!
Ne feledd a sebesség négyzetes a mozgási energiánál, tehát ha az autó 110, akkor a motornak ugyanez 291, ha az autó 160, akkor az már 430... annyival nem megy motor, de autó még mehet 170-180-nal. Sőt sokan mennek is.
Azért húzom fel magam, mert Magyarországon kb.: 150.000 nagymotor van kint forgalomban (tehát a robogók és a segédmotorok nem ide tartoznak, ez csak a rendszámos motor) ebből az összesen itt jelenlévők életükben összesen együttvéve nem láttak 15.000 nagymotort, ami még csak a 10%-a a magyarországi motoros társadalomnak, ennek ellenére szentül meg vagy(tok) győződve, hogy 90.000-105.000 (60-70%) őrült motoros rója az utakat. Ez finoman szólva is nevetséges.
"Azért kiváncsi lennék kinek-melyik hozzászólásából sikerült ezt a következtetést levonnod..."
Ha visszaolvasol, akkor azért láthatod, hogy baj van azzal, aki gyorsan megy, aztán kiderült, hogy azokkal a motorosokkal is baj van, akik lassan mennek, szal nem jó az autósok egy részének semmi.
Nah mind1.
Biztonsági öv és tsai.
Azt nem értem, hogy a csúcstechnika miért nem tart ott, hogy amikor kritikusan sérül a kocsi, és már a biztonsági öv is kifejtette a hatását, akkor egy pirotechnikai rendszer miért nem oldja a kötést? Sokszor nehezíti az egyszerű menekülést a kocsiból az öv.
Illetve miért nem hívják fel arra a figyelmet, hogy ha vízparton mész te kretén, akkor kapcsold ki az öved, hogy ne menjünk túl messzire vissza az időben.
A biztonságtechnikai berendezések (pl. légzsák) meg skétélűek. Félek túlságosan nagy biztonságérzetet ad, ezáltal jobban nyomja neki a gázt: - a kocsim úgyis megvéd gondolatokkal.
u.i.: +Sniper+! inkább emlegess f*szfejként, de ezt az uraságot légyszi ne.
Ne feledd a sebesség négyzetes a mozgási energiánál, tehát ha az autó 110, akkor a motornak ugyanez 291, ha az autó 160, akkor az már 430... annyival nem megy motor, de autó még mehet 170-180-nal. Sőt sokan mennek is.
Azért húzom fel magam, mert Magyarországon kb.: 150.000 nagymotor van kint forgalomban (tehát a robogók és a segédmotorok nem ide tartoznak, ez csak a rendszámos motor) ebből az összesen itt jelenlévők életükben összesen együttvéve nem láttak 15.000 nagymotort, ami még csak a 10%-a a magyarországi motoros társadalomnak, ennek ellenére szentül meg vagy(tok) győződve, hogy 90.000-105.000 (60-70%) őrült motoros rója az utakat. Ez finoman szólva is nevetséges.
"Azért kiváncsi lennék kinek-melyik hozzászólásából sikerült ezt a következtetést levonnod..."
Ha visszaolvasol, akkor azért láthatod, hogy baj van azzal, aki gyorsan megy, aztán kiderült, hogy azokkal a motorosokkal is baj van, akik lassan mennek, szal nem jó az autósok egy részének semmi.
Nah mind1.
Biztonsági öv és tsai.
Azt nem értem, hogy a csúcstechnika miért nem tart ott, hogy amikor kritikusan sérül a kocsi, és már a biztonsági öv is kifejtette a hatását, akkor egy pirotechnikai rendszer miért nem oldja a kötést? Sokszor nehezíti az egyszerű menekülést a kocsiból az öv.
Illetve miért nem hívják fel arra a figyelmet, hogy ha vízparton mész te kretén, akkor kapcsold ki az öved, hogy ne menjünk túl messzire vissza az időben.
A biztonságtechnikai berendezések (pl. légzsák) meg skétélűek. Félek túlságosan nagy biztonságérzetet ad, ezáltal jobban nyomja neki a gázt: - a kocsim úgyis megvéd gondolatokkal.
u.i.: +Sniper+! inkább emlegess f*szfejként, de ezt az uraságot légyszi ne.
A demokrácia egy helyen található meg az egész Világon: A szótárban.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]