Ma visszafelé az M1-M7-es közös szakaszán a Decathlon magassaágában szerintem levillantott az új csodatrafi olya 110km/h-val mentem?
De ez elvileg benne van a +10% kalibrációs határban. Vagy ez csak egy mese? Vagy lehet, hogy tényleg a lemenő nap narancssárga visszaverődését láttam?
Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.