28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

Sevores
Sevores [5211]
Soft Shadow ide vagy oda, minden árnyék, akármit csinálsz pocsék.
eti8
eti8 [10104]
Na feltettem ezt is Most kezdtem bele az Otthoski vagy hogy írják pályába, de eddig nekem nagyon bejött A JBA főhadiszállás legelején nagyon swappolt, de különben soft shadows nélkül tökéletesen fut A grafika pedig lenyűgöző tud lenni néha Az árnyékok viszont sokhelyen iszonyatosan kockásak

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Vissza

Fórumszabályzat