28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden ami GameStar



Írd ide hozzászólásod:

goodboy007
goodboy007 [9203]
Mostantól minden hónap 3. csütörtökén, mert állítólag ez megoldja az előfizetők problémáját, vagyis így már ők is pontosan megkapják az újságot. Tehát jövő héten jelenik meg. A teljes játék pedig a Commandos 3 lesz.
GustyX
GustyX [7048]
Valaki megmondnaá mi lesz a köv. teljes játék?
A februári( Flat Out utáni) valamint az azt követő(ha ma jelent meg), ugyanis a honlapon nincs fent a legfrisebb szám( ha továbbra is minden hó 2. péntekén jelenik meg).

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat