28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Prince of Persia - The Movie



Írd ide hozzászólásod:

Wing
Wing [4603]
Hát persze, ó, Kain, te számítógépes játékok géniusza. Azért van egy kis különbség, hogy te milyen topicokba írogatsz és milyen stílusban, meg aközött, hogy én hova írogatok általában
.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
vagy csak kevésnek érzed magad hozzám? részemről is vége lehet, pápá.
Wing
Wing [4603]
Hát persze, azért mert rád szóltam, hogy próbálj már összességében kulturáltabban viselkedni, egyből a szívemen hordok másokat. Te aztán tudsz következtetni. Egy politikus nem beszél olyan professzionálisan mellé, mint te. Mindegy, részemről off, nem hinném, hogy pont veled () kéne vitatkoznom.
.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
szó sem volt mindenki másról, csak az alja rétegről, akiket úgylátszik a szíveden hordasz. építsd velük együtt tovább a San Andreas topicját, nem nézted mi volt ott anno, mikor kijött a játék? egy tipp: a végén már majdnem bezárták (vagy be is zárták?)...
Wing
Wing [4603]
Még jó, hogy nem benned van a hiba, hanem mindenki más a nyomorék
.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
nem is én, hanem te? ez a módszer már elsőben sem jött be, na mindegy.
nem szólok mindenbe bele, csak amibe kedvem van, mert egy fórumon ott írja le az ember a véleményét, ahol akarja. és nem fikázok senkit minden ok nélkül, nézz be más topicokba is, lehetőleg olyanokba, ahol nem tompika és társaik állnak egymásnak háttal, fedezve egymást, hogyha valami értelmesebb lény közelít, ki bírják takarítani minél gyorsabban egymás támogatásával... ez a nevetséges és szánalmas ebben, hogy a sok kis nyomoronc, akik már többsoron kivívták maguknak az összes fórumozó haragját, belapulnak egy-egy topicba, ahol szépen összegyűlnek, és ha az ember beír valamit, akkor rögtön nekiesnek. (és most nem erről a topicról beszélek, hanem úgy általában)
Wing
Wing [4603]
Mindig

Amúgy Kain, a legnagyobb óvodás itt te vagy. Nem azzal van a baj, hogy csúnyán beszélsz, kit érdekel, mindenki így beszél, én is. A gond azzal van, hogy alapvetően MINDENBE beleszólsz, MINDENKIT fikázol, és az egyetlen vélemény, ami létezik, az csak a tied lehet. A vitakultúrád pedig a személyeskedésen kívül másból nem áll. Ez a baj.
MattMatthew
MattMatthew [11920]
Te mindíg a helyesírásba kötsz bele? Bár szerintem alapvetően jogosan...

Man literally too angry to die

Wing
Wing [4603]
Hallod, srác, legyél már egy fokkal kisebb paraszt, oks? Elképesztő, hogy nincs egy olyan mondatod, amit kulturáltan és helyesen le tudnál írni. Pihenj inkább.
.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
jah és ez a film egy raklap szart fog érni.

Vissza

Fórumszabályzat