Nemrég kaptam meg a Splinter 4et és bár tetszik máris elakadtam
.
Most így hirtelen nem tudom a pálya nevét de azt hiszem 4. 5. vagy 6.Egy bazinagy teherhajón kell mászkálni és mindent megcsináltam, de valamit kell csinálni lenn a hajó mélyében a kapitánynál aki fel akarja robbantani a hajót. Megöltem mindenféle képpen, lelőttem, hátulról elkaptam úgy leszúrtam, meg is folytottam, de egyszerűen nem történik semmi és a 3D mapon még mindig jelzi hogy capitan de azon kvül már minden objective kész és nem tudom mitévő legyek. Légyszives segítsetek ha tudtok, de ha esetleg egy végigjáétszás linket tudnátok adni az is nagyon jó lenne.
\m/_(* _ *)_\m/