28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden ami GameStar



Írd ide hozzászólásod:

GustyX
GustyX [7048]
Ez az új szám nagyon ott van!Design, tartalom minden!
A borítóra még a bnőm is azt mondta hogy jól néz ki

Sacred full game az meg csak még nagyobb ötlet!!!
Sztem sokan fognak neki örülni, már csak a multi miatt is!
emléxem anno az volt a fejembe, hogy sacred, vagy valami hasonló sosem lesz teljes játék, mert az gondolom túl sokba kerülne.Erre?
Csak így tovább a teljes játékokkal!

ui.:csak nehogy az legyen, hogy most 2-3 zsír teljes játék(beleértve a nevet is), aztán fél évig tetrisszerű, 60% körüli játékok legyenek.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat