28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden ami GameStar



Írd ide hozzászólásod:

goodboy007
goodboy007 [9203]
LOL! Tényleg! Ez már gáz, nem is kicsit, nagyon!
CitizenX
CitizenX [2724]
Az mi az, hogy Trackmania Unlimited? Csak azért kérdezem, mert Csonti a márciusi számban írt róla a 102-103-on, és az a baj, hogy ilyen nevű játék nem létezik. Trackmania United annál inkább, de a cikkben is tendenciózusan unlimitedet írnak. Olvasószerkesztő, korrektor, egyéb szerkesztőségi tagok is off? Lolka...

www.csinicucc.extra.hu

Vissza

Fórumszabályzat