28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Battle for Wesnoth - itt az új verzió (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

TomJoad
TomJoad [2]
Sziasztok!
Csak szeretném megjegyezni, hogy a fordításban sokunk munkája van benne, akik merő hobbiból gondoltuk, hogy elkezdjük magyarítani ezt a remek játékot. Ebből következik, hogy csak ritkán tudjuk tartani az iramot a fejlesztők változtatásaival. Ajánlom, a fordításhoz tartozó fórumot a magyar közösségi lapunkon, ahol bejelenthetitek a hibákat, illetve jelentkezhettek fordítónak: http://www.freeweb.hu/wesnoth/index.php?name=Forums&c=5

Vissza

Fórumszabályzat