Ja, tényleg, Asas, tök triviális, de azért megkérdezem: próbáltad a modemet rebootolni?
www.csinicucc.extra.hu
Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
www.csinicucc.extra.hu
Nem lehet, hogy speedtestnél nem jó pingű várost válaszottatok? Asszem Pozsony a leggyorsabb. Kazasztánban nekem is szart mért 
Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!
www.csinicucc.extra.hu
A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k