Samurai! DE már...a hangulat inkább konvergál a 10-es, mint a te csípőből idevágott 0-ásod felé, szerintem pont ez az értékelés eltúlzottság - negatív értelemben. Darkforce-hoz csatlakozva pedig: semmi gond az irányítással! Aki éveken keresztül nyüstölte az ofp-t (jómagam 2001 nyara óta), annak már szinte "csukott szemmel" is rááll a keze az irányításokat/parancsokat kiadó billentyűzetekre/számokra!
A grafika pedig nem csúnya - persze nem is egy "Crysis"-szintű -, de szerintem vastagon megállja a helyét a mai játékok világában!
A hangulati 0 értékelésed "eltúlzottsága miatt bukott ki ez belőlem..."
