28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

ArmA: Armed Assault (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

konrad
konrad [13085]
Király lett a cikk Lacko, gratula! "Mindent" elmondtál, ami a jelenlegi és a jövőbeni helyzetről szól az arma-val kapcsolatban: korrekt a játékleírás (+ és - tendenciák)!

Samurai! DE már...a hangulat inkább konvergál a 10-es, mint a te csípőből idevágott 0-ásod felé, szerintem pont ez az értékelés eltúlzottság - negatív értelemben. Darkforce-hoz csatlakozva pedig: semmi gond az irányítással! Aki éveken keresztül nyüstölte az ofp-t (jómagam 2001 nyara óta), annak már szinte "csukott szemmel" is rááll a keze az irányításokat/parancsokat kiadó billentyűzetekre/számokra!
A grafika pedig nem csúnya - persze nem is egy "Crysis"-szintű -, de szerintem vastagon megállja a helyét a mai játékok világában!

A hangulati 0 értékelésed "eltúlzottsága miatt bukott ki ez belőlem..."

Vissza

Fórumszabályzat