28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden ami GameStar



Írd ide hozzászólásod:

goodboy007
goodboy007 [9203]
Következő teljes gém: Bad Day L.A.

Nekem csak egy gondom van a melléklettel, hogy nagyon büdös. Meg sztem tök fölösleges 4 oldal a DVD tartalomnak. Csak foglalja a helyet. Aki a DVD miatt veszi meg az újságot, az úgyis végigböngészi centiről, centire, aki meg nem (csak) az miatt (mint én), az meg úgysem ott nyitja ki, és nem mondja, hogy "hol van, látni akarom, belehalok, ha nem tudom meg, hogy milyen vidijó van a dévédén". Meg amúgy is minden rajta van a DVD tokon. Szal lényeg, ami lényeg, hogy teljesen felesleges. Inkább helyette lehetne hosszabb a mélyvíz. Jah, és gratula, mostanában javul a teljes gémek minősége, csak így tovább. A Sacredért meg Respect. A Sacred Underworldot tervezitek a közeljövőben teljes/bónusz teljes gémnek?
GustyX
GustyX [7048]
Ami az újságot illeti sztem az arénát visszakellene tenni az újság végére és a DVD tartalomnak sem az újság közepén kellene lennie...
Nem tudom milyen technikával gyártják a mellékleteket, de az utóbbi időkben egyet se tudtam lejátszani, de más gépek sem...

köv. full game mi lesz? a Conflict többi részét nem tudjátok teljes játéknak adni? Az zsír lenne!

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat