Nekem csak egy gondom van a melléklettel, hogy nagyon büdös
. Meg sztem tök fölösleges 4 oldal a DVD tartalomnak. Csak foglalja a helyet. Aki a DVD miatt veszi meg az újságot, az úgyis végigböngészi centiről, centire, aki meg nem (csak) az miatt (mint én), az meg úgysem ott nyitja ki, és nem mondja, hogy "hol van, látni akarom, belehalok, ha nem tudom meg, hogy milyen vidijó van a dévédén". Meg amúgy is minden rajta van a DVD tokon. Szal lényeg, ami lényeg, hogy teljesen felesleges. Inkább helyette lehetne hosszabb a mélyvíz. Jah, és gratula, mostanában javul a teljes gémek minősége, csak így tovább
. A Sacredért meg Respect
. A Sacred Underworldot tervezitek a közeljövőben teljes/bónusz teljes gémnek?