28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Router



Írd ide hozzászólásod:

Qwen
Qwen [1964]
Hát ez az.Oda van bedugva,még a led is világit csak a 2 gép nem vesz róla tudomást. A 2 gép közti kapcsolat annyira nem fontos de azért jó lenne.
A routerbe is van elég sok beállítás de nekem kinai.
Az interneten volt hozzá leirás de már nem találom.
Amit adtak hozzá cd-t,hogy hogy kell beállítani azzal a megoldással nem müxi.
Vöge
Vöge [288]
Nyomtatni legjobb tudomásom szerint csak úgy lehet routeren keresztül, ha a nyomtató a router usb portjára van rádugva (az enyémen ilyen pölö nincs, vagyis nem tudok így nyomtatni). Ha van, és rádugtad, akkor a nyomtató driverét telepítsd föl mindkét gépre, és elméletileg működnie kell.
Hogy a két gép lássa egymást, a hálózatoknál a hálózatok beállításánál kell valamit állogatni, ha jól emlékszem.

Vissza

Fórumszabályzat