28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ubi Days 2007: Splinter Cell: Conviction (Cikk)



Írd ide hozzászólásod:

Balikiraly
Balikiraly [383]
Hát figy azér tuti kitalálnak vmit. Nem most kezdték a szakmát, és a splinter cellnek sztorija igazándiból a Double Agent-óta van. Ha jó lesz a sztori, pörgős lesz a játékmenet és lesznek azért high-tec cuccos betörős akciók (a feketepiacon való börzézés erre utal), akkor megint egy bombajó játékkal lesz dolgunk sztem. Az mondjuk elég vszínü hogy utánna megint szupertitkos-kommandós-ügynököt fogunk jáccani, mert azért a Splinter Cell akkoris az, és nem egy Szökés-játék. Bízom bennük, HAJRÁ UBI!!! (Az meg külön jó pont hogy ps3-ra nem jön ki)

Vissza

Fórumszabályzat