28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik PC-s játékot várjátok a legjobban, 2007-ben?



Írd ide hozzászólásod:

gary007
gary007 [2222]
GTA IV-Nem kételkedem, jól megcsinálják.
FIFA 08-Na itt már lehetnek gondok.

Vissza

Fórumszabályzat