28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik PC-s játékot várjátok a legjobban, 2007-ben?



Írd ide hozzászólásod:

Lavar
Lavar [4431]
Lehet hogy én vagyok a hülye,és rosszul tom de sztem novemberbe jön ki mint ahogy az a NFS-ek szoktak.Mindig novemberben jönnek ki.
Te ezt honnan szedted hogy 2008-ban fog kijönni????

Mellesleg amiket várok:
Lost Planet: Extreme Condition(nemtom kijött-e már a teljes pc-re)
Crysis
Starcraft 2
NFSro Street
Unreal Tournament 3
Call of Duty 4: Modern Warfare
De ezek közül átcsúszik néhány 2008-ra.

Vissza

Fórumszabályzat