Az egyik otársam azt mondta,hogy visszajön Horváth Ferenc és Zavadszky.
Bár nem hiszem ezért jó lenne ha tudtok valamit az ügyről akkor erőstsetek meg.
Nincs meg valakinek MP3-ban a Fradi induló?
"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)