28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bos Wars - teljes verziós stratégia (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

ShuleyvA
ShuleyvA [911]
hát én kipróbáltam, grafikailag nulla, de el lehet rajta szórakozni... olyan másfél percet bírtam XD de ez nemjelenti azt, hogy rossz játék lenne... ebben is biztos van valami jó... valahol jó mélyen...

Vissza

Fórumszabályzat