28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bos Wars - teljes verziós stratégia (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Én is kipróbáltam, a 2 kép alapján tiszta TA-snak tűnt a grafikája, de még a WarCraft 2 szintjét sem ütötte meg Ráadásul tetű lassú a játékmenet, meg még építkezni se tudtam, mert 0 pénzzel indult a küldetés, így még azt az épületet sem tudtam megvenni ami a pénzt csinálná, szal nagyon frankó volt így A menürendszert meg egyenesen lecsórták a Blizzardtól...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat