nem rossz kéremszépen, nem rossz... főleg mikor megfogta a vállát annak a "zombi?"-nak és az meg kinyitotta a szemét XD na az a rész elég valósághű lett volna, ha nincs ott a keze...
én nem ismerem az Undygot, de utánanéztem... hát nem mai játék, bár nem mintha ez jelentene valamit is
agyatlan hent?... hát, nekem személy szerint a serious sam paletta is bejött, szal minden mennyisiégben jöhet

(főleg ilyen "szép" grafika mellett)