28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jericho trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Feltétlen vidd végig, a legjobb horror FPS, még nem késő elkezdeni, a grafika sem olyan rossz (látványjavítókkal meg főként). Ja és magyarosítás ajánlott, mert a naplóbejegyzések olvasása sokat dob ám a hangulaton, és a történet megértéséhez is szükséges annak aki nem perfekt angolból ...

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

ShuleyvA
ShuleyvA [911]
nem rossz kéremszépen, nem rossz... főleg mikor megfogta a vállát annak a "zombi?"-nak és az meg kinyitotta a szemét XD na az a rész elég valósághű lett volna, ha nincs ott a keze...

én nem ismerem az Undygot, de utánanéztem... hát nem mai játék, bár nem mintha ez jelentene valamit is

agyatlan hent?... hát, nekem személy szerint a serious sam paletta is bejött, szal minden mennyisiégben jöhet (főleg ilyen "szép" grafika mellett)

Vissza

Fórumszabályzat