Ok, bocs. Az eszembe sem jutott, hogy nem csak pont e video alapján alkotsz véleményt.
Egyébként pl. a Painkiller is hentelős volt, azt' mégis jó lett. Bár nem mondtátok, hogy ez nem lesz jó...

Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Ok, bocs. Az eszembe sem jutott, hogy nem csak pont e video alapján alkotsz véleményt.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Vagy esetleg hangok és zene nélkül toltad?
) első in-game bejátszásából meg azt lehetett volna levenni, hogy valami háborús játék lesz a cucc...Quoth the raven, `Nevermore.'