. Ez is ilyen Timeshift-es játék lesz, kutyát nem érdekli h PS only lett. Különben meg drukk a sony-PS3-nak, nem is bánom, kell nekik is a húzónév, M$ szemét módon elszipkázta előlük a jó játékokat
.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
. Ez is ilyen Timeshift-es játék lesz, kutyát nem érdekli h PS only lett. Különben meg drukk a sony-PS3-nak, nem is bánom, kell nekik is a húzónév, M$ szemét módon elszipkázta előlük a jó játékokat
.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!