28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Haze - szevasz PC? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

padavan
padavan [21647]
Mennyi? Crysis, MOHA, ProStreet, Spore, BioShock, Mafia 2. Ezeket már bejelentették/kiadták. Ezeken kívül még mennyi van? 2-3?

És azt sem értem, hogy jön ez ide. Itt most arról van szó, hogy ami konzolra érkezik elöbb vagy végleg, azt ti mostanában kötelességszerüen fikázzátok szét.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Razor03
Razor03 [14703]
Szerintem ez nem így van. Épp írni akartam, hogy mennyi jó PC-s bejelentés van mostanában .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

padavan
padavan [21647]
Nem tudom, szerintem érdekes lehetőségeket akarnak megvalósítani abban a játékban.

Egyébként ezt követően az lesz a trend, hogy

1. Crysison kívül mindent leszarozunk?

2. Ami konzol only, vagy késöbb jön PC-re mint konzolra, azt leszarozzuk?



Razor: Szemét módon? Kifizetik a jogokat? Igen. Sonynak lehetősége lenne ugyanerre? Igen? Ez nem szemétség, csupán élelmesség.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Vissza

Fórumszabályzat