Jaj, ne gyere már ilyen ovi szövegekkel, hogy "M$-nak előbb meg kéne tanulni konzolt gyártani", aki nem látja be, hogy a Box egy rohadt ütős gépezet lett, az tényleg csak egy elvakult, komolytalan fanboy. Pont tőled nem néztem ezt ki. Ne viccelj már.
Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
.
