28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden ami GameStar



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
GSO pont a részletes hírei miatt volt nagy számomra, és pont azt a felületet teszik tönkre. Grat. hozzá...

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Sevores
Sevores [5211]
A designal nincs baj, de valahogy a jobboldali (egyébként teljesen felesleges) oszlop túl széles, és ez a hírektől vesz el helyet. Ugyanígy a legutóbbi cikkek box is túlságosan nagy, elég lenne sztem a címe is, mert így mindig le kell görgetni, ha a híreket akarom olvasni.

Vissza

Fórumszabályzat