Előkotortam a lemezeim közül az NFS U2-t,gondoltam,hogy nosztalgiázom kicsit!Régebben emlékszem nem volt gondom vele,most viszont sajna van!
Valamiért szinte minden egyes mentéskor,kilép a játékból!De volt úgy is,hogy egy verseny kellős közepén lépett ki!Fogalmam sincs mitől lehet ez,mivel régebben nem volt ilyen gondom vele!
Valakinek valami ötlet,hogy mitől csinálja?Már feltettem hozzá az 1.2es patchet is,azzal is ugyanez a szitu!Nagyon idegesítő,hogy minden egyes verseny után,vagy tuningolások után,mikor menteni kellene,fogja magát,és kilép!Már kikapcsoltam az automata mentést is,hátha amiatt csinálja,de sajna ugyanez a helyzet!
Várom a segítségeteket! (Már ha valaki még játszik ezzel a játékkal...)
Konfig: Asus Striker Extreme/asus 8800gtx/2x1gb Corsair 667 ram!Mindenből a legfrissebb driver van fennt,s a win xp is friss!
Pls Help!! Bocs hogy hosszú voltam!

