28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bearanyozódott a Crysis (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Dark Archon
Dark Archon [11833]
Mivel CRT monitorom van, ezért 1024x768 fölé nem megyek. Meg amúgy is minek? Ha TFT-m lenne, akkor is bőven elég ez a felbontás.

Dark Archon

goodboy007
goodboy007 [9203]
Igen, de a procim, meg főleg a ram azért kevés a max grafikához, procira, lapra, meg ramra meg karácsonynál előbb nem lesz pénzem. Bár azért remélem, hogy valamit very highra húzhatok, de hiába erős a vga, ha a többi cucc meg gyenge.

szerk.: Mivel CRT monitorom van, ezért 1024x768 fölé nem megyek. Meg amúgy is minek? Ha TFT-m lenne, akkor is bőven elég ez a felbontás.
Gump
Gump [5430]
a videókártyán nem fog múlni, mehet rajta very high, legfeljebb nem AA-val és 1280x1024 felett (meg egy-két opció vissza high-ra).
goodboy007
goodboy007 [9203]
Eőő, e bódottá.

Mivel addigra meg lesz a 8800GT-m, egy medium szintet azért szeretnék megcélozni.

Vissza

Fórumszabályzat