ugyanis amikor így dől ki a pálmafa, akkor érkezéskor széttörnek darabokra az ágak. na amikor vagy 15 hordót robbantottam, miután behordtam a fák közé és szépen sugárirányba dőltek, akkor a végén, ahogy ott kényelmes pózt próbáltak a fák felvenni a leggázabb időszakban kb. 1/2fps volt nálam.

