. Deus Ex-et nem tudom beszerezni, pedig klasszikus, pótolni kellene.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
. Deus Ex-et nem tudom beszerezni, pedig klasszikus, pótolni kellene.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!