28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Outcast: segítség!



Írd ide hozzászólásod:

Tinman
Tinman [1418]
Holnap tudom megnézni... eredetiben megvettem anno, szóval biztos választ kapsz, de sajna csak holnap.

The Enrichment Center reminds you, that the Weighted Companion Cube will never threaten to stab you and, in fact, cannot speak.

Razor03
Razor03 [14703]
Ide is beírom, hátha egyszer jön rá válasz ...

Ma délután mindent elkövettem hogy elinduljon ez a jó kis játék, de sehogy sem akar futni Win XP SP2-n.

Találtam patch-eket, de nagy részük fel sem települ, ami meg igen az nem segít. Az első hivatalos patch a Dx7 telepítést segíti, ez kilőve, hisz Dx9 fent figyel a gépen így nincs rá szükség.

A 2. patch bugfix-et javít, fel is megy, de ettől továbbra sem indul. Úgy olvastam, hogy a 3. patch elvileg segíthet (ez nem 100%, mert külföldi fórumokat néztem, és lehet h vmit félre olvastam), de nem települ fel, azt írja, hogy "nem eredeti játékot raktam fel" ami nem igaz, mert eredetiben van meg a game. Azt is írták, hogy úgy is meg lehet próbálni, hogy az 1.-2. patch-et nem tesszük fel, és akkor felmegy a 3. sajnos nekem így sem volt jó. Kb 10x újratelepítettem a gamet, kompatibilitást is beállítottam, de semmi, tényleg sok variációt végigpróbáltam.

A loader-setup felület bejön, beállítom az opciókat (hang-grafika - több variációt is próbáltam) miután rákattintok a new game-re, elfeketedik a képernyő (hallom, hogy az infogrames videó lemegy, de csak a zenéjét) és nem tudok mást, csak alt+ctrl+del kombót nyomni, hisz semmire sem reagál (a led néha felvillan de ennyi), feladatkezelőben azt írja, hogy "Outcast - nem válaszol"...szóval ezt buktam.

1 megoldást látok, egy old timer gép vásárlását (mondjuk 700-1000 MHz-es Celeron2 és GeForce 2 MX ill. 256 MB SDRAM párosítást, Win 98 SE-vel , ilyen jellegű gépen játszottam legutóbb az Outcast-al). Szóval szerzek egy régi gépet, jobb megoldást nem tudok . Akinek van ötlete, írjon.

Szerk.

Sima Windows XP Home verzióval fut a játék (ami nem tartlamazza az SP1-2 javítást). Ezt régi külföldi topicban olvastam. Még annyit, hogy kilőttem a 2. magot a loader.exe-ről feladatkezelőben, ami szintén nem hozott változást.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat