Már azt sem tudom, hogy hol van...
Sony fülhallgatómmal nyomom, egyszerű darab, de még így is köröket ver arra, amit a lejátszóhoz adtak! Komolyabb példányt nem veszek (van egy durvább, de azt a géphez meg filmnézéshet használom, olyan is [az is Sony]), mert magát a lejátszót is főleg munkában használom, ott meg azért szemet szúrna a vásárlóknak, ha egy fejemnél kétszer nagyobb cucc pihenne az arcomon...

Respect is not given. It's taken.
