28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Az Év Játéka 2007



Írd ide hozzászólásod:

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Én nem akarom elvenni a kedved semmitől, csak (szerintem) gáz, hogy a legjobb játéknak tartod úgy, hogy a két kezemen nem tudom megszámólni hány jobb game van csak az FPS-en belűl. De mondom...nem akarom én elvenni semmitől a kedved.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

doom3fan1
doom3fan1 [73]
De a DOOM 3 akkor is jó játék és nem veszitek el a kedvemet a játéktól!!!

A DOOM 3 A VILÁG LEGJOBB JÁTÉKA!

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Attól még, hogy írt egy ismertetőt nem jelenti azt, hogy minden idők legjobb játékának tartja.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

doom3fan1
doom3fan1 [73]
nem te írtad az ismertetőt róla?

A DOOM 3 A VILÁG LEGJOBB JÁTÉKA!

Gerry
Gerry [8082]
Az olvasók maximum olvasói cikkeket firkálhatnak-másrészt meg túlzottan sok értelme nincs a 2004-es Doom 3 boncolgatásának a 2007-es termés szemlézésénél
doom3fan1
doom3fan1 [73]
Azért izgalmas mert tele van jól meganimált szőrnekkel amik a semmiből jönnek elő és a frászt hozzák az embere+ jó fegyverek és félelmetesen sötét van!

A DOOM 3 A VILÁG LEGJOBB JÁTÉKA!

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
A grafikával annyira nem volt gond...bár kissé olyan volt, mintha viaszemberek mászkáltak volna, de azért egyben volt. Az irányítást pedig nem szokták egy FPS-nél túlbonyolítani de, hogy izgalmas??? Ez nagyonerőssenbrutálisan túlzás. Játsz egy Call of Duty 4-el és utánna mond, hogy a Doom 3 izgalmas.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

doom3fan1
doom3fan1 [73]
Na mindegy!De szerintem a doom 3 egy izgalmas jó grafikájó játék!

A DOOM 3 A VILÁG LEGJOBB JÁTÉKA!

Vissza

Fórumszabályzat