28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Az Év Játéka 2007



Írd ide hozzászólásod:

Christoph
Christoph [4806]
Ja igen a Portalt kihagytam, az nagyon tetszett. Nem igazán érdekel, hogy neked mi van rendben és mi nem én leírtam a véleméynem. Az a játék, ami az én gépemen nem megy normálisan az számomra szót sem érdemel. (ami egyáltalán nem elavult, ja azoknak lehet, akik hetente teszteket néznek és havonta cserélik a gépüket) Szóval nekem a játékok a nagyon sokadikak az életemben, tehát nem vagyok hajlandó százezreket költeni rá évente, az meg nem érdekel, hogy a játékfejlesztők a sok kocka miatt megteheti az amit. Egyébként a grafika meg nem is nagyon izgat, nem tudnék olyan játékot mondani, aminek a grafikája elvitte a hátán az egyébként többi gyenge játékelemet. A COD4-re meg nem mondtam, hogy szokásosan sekély, hanem hogy szokásosan magas színvonal, tehát tetszett ahogy az előző részek is. De nyugodtan adj a számba olyat amit nem is gondoltam. Elnézést, hogy azt mertem mondani, hogy nekem nem jött be a Bioshock, igazad van (mint mindig) inkább áradoznom kellett volna róla.
padavan
padavan [21647]
A te konfigoddal nekem se lenne nagy szám a Cryis... CoD 4 messze nem a szokásos sekélyes szinvonalat hozza, a Bioshock az egyik legerősebb játék volt 2007-ben, és a Portal az Év Játéka. De amúgy minden rendben...

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Christoph
Christoph [4806]
Kipróbáltam év elején egy pár új játékot, de nálam még mindig torony magasan a Witcher a favorit. Kellemes meglepetés a PES 2008, főleg, hogy nekem ez az első a sorozatból (a licenc és a menedzser mód hiány nameg a sok zene (lásd fifa) viszont nagyon hiányzik. a fifával kombinálva nagyon jó kis játékot lehetne összedobni). Crysis nem nagy szám, UT3-tól többet vártam COD4 hozta a szokásos magas színvonalat, de nem sok új. Bioshock meg nem fogott meg. Röviden ennyi.

Vissza

Fórumszabályzat