28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Grand Theft Auto III (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
Egyébként szerintem a konfigodon 640-ben kell normálisan futnia, ott sem olyan gáz, 640-ben is jó néz ki szerintem a GTA3...
Mephisto
Mephisto [5959]
"Ja, ez általános, ha valakinek nem megy rendesen a game, aszongya, hogy szar"

Ezzel egyet is értenék, ha nem a GTA3ról lenne szó. P2400/TNT2-mel képzelheted, hogy fut, DE ÉN AKKOR IS JÁTSZOM VELE!!!!!!!!!!!

"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.

okoska3000
okoska3000 [12750]
Ja, ez általános, ha valakinek nem megy rendesen a game, aszongya, hogy szar, a MOHAA pl.az ismerősöm mondta: tök szar, mondom: hülye vagy, azt megnéztem nála, olyan randán nézett ki a gépén és akadt, úgy még jó, hogy szar....

Vissza

Fórumszabályzat