Szerintem a legjobb filmje, pedig a Sebezhetetlen volt, és nem csak csattanó miatt, mert szerintem David Dunn jellemfejlődését, és a két személyiség pólust(Price-szal) nagyon jól megoldották.
"Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!"
