28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Full HD versus HD Ready



Írd ide hozzászólásod:

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Oké, esetleg megnézhetnéd, hogy akkor milyen a tv-d pontosan.
Mondjuk valami összehasonlításféleség kellene, akár sima felhasználói, akár szakavatott kezekből, tökmindegy... Nem sürgős, kb. egy fél évig még nem veszek, addig meg úgyis megy le az ára, de sokáig nem fogom bírni e nélkül

Respect is not given. It's taken.

RAI*DEN
RAI*DEN [3086]
Mindenképp érdekes topicot nyitottál. Nekem egy HD Ready Samsung tv van a szobámban, meg PS3 és X360. PS3 ha jól emléxem 1080p-ben megy, míg az X360-anam 1080i-ben. De lehet, hogy pont fordítva, de én így emléxem, de persze ezt bármikor megtudom nézni. Haveromnak megvan a Pókember3 Blue Ray dvd-n, de ő olyat minditt nekem, hogy a PS3-on állandóan szaggat a film nála. Nos, én kölcsönkértem tőle a filmet és kipróbálom a saját PS3-amon. Nem hiszem, hogy frissítés hiánya miatt szaggatot a film, bár lehet, hogy az alap 1.00-ás helyzetű PS3-ával próbálkozott még frissítés előtt. Majd kipróbálom. Az én tv-m kb 2m-re van tőlem.

Vissza

Fórumszabályzat