Mondjuk valami összehasonlításféleség kellene, akár sima felhasználói, akár szakavatott kezekből, tökmindegy... Nem sürgős, kb. egy fél évig még nem veszek, addig meg úgyis megy le az ára, de sokáig nem fogom bírni e nélkül

Respect is not given. It's taken.
